Hieronder vind je meer informatie betreffende jouw therapeut.
Naast het specifieke expertisedomein van jouw therapeut, kan je er ook terecht met allerlei andere vragen.


Romina profile pic NEW
Romina Ranucci
Klinisch Psycholoog
Systeem-, Relatie- en Gezinspsychotherapeut
romina@de-deining.be
0470/78.16.55

Meer info

Emelie profile pic CROP
Emilie De Tender
Klinisch Psycholoog
ACT Therapeut
emilie@de-deining.be
0485/41.80.08

Meer info




Machiels Laura
Laura Machiels
Klinisch Psycholoog
Systeem-, Relatie- en Gezinspsychotherapeut
laura@de-deining.be
0474/80.06.58

Meer info


Talitha Wautraets cropped
Talitha Wautraets
Klinisch Psycholoog

talitha@de-deining.be
0485/14.37.16

Meer info




Joke JOSSON
Joke Josson
Maatschappelijk Assistent
Lichaamsgerichte traumacoach
joke@de-deining.be
0498/32.79.70

Meer info

karen-profile-pic-SQ2
Karen Chaltin
Klinisch Psycholoog

karen@de-deining.be
0474/64.75.70

Meer info