Hieronder vind je meer informatie betreffende jouw therapeut.
Naast het specifieke expertisedomein van jouw therapeut, kan je er ook terecht met allerlei andere vragen.


Romina profile pic NEW
Romina Ranucci
Klinisch Psycholoog
Systeem-, Relatie- en Gezinspsychotherapeut
romina@de-deining.be
0470/78.16.55

Meer info

Emelie profile pic CROP
Emilie De Tender
Klinisch Psycholoog
ACT Therapeut
emilie@de-deining.be
0485/41.80.08

Meer info


Machiels Laura
Laura Machiels
Klinisch Psycholoog
Systeem-, Relatie- en Gezinspsychotherapeut
laura@de-deining.be
0474/80.06.58

Meer info


Talitha Wautraets cropped
Talitha Wautraets
Klinisch Psycholoog

talitha@de-deining.be
0485/14.37.16

Meer info


Amelie Profile pic NEW
Amelie Follet
Klinisch Psycholoog
Systeem-, Relatie- en Gezinspsychotherapeut i.o.
amelie@de-deining.be
0471/92.17.41

Meer info

Karen profile pic SQ
Karen Chaltin
Klinisch Psycholoog
Contextuele gedragstherapeut i.o.
karen@de-deining.be
0474/64.75.70

Meer info